Haber

23 Nisan Pazar Hava Durumu: Bugün hava nasıl? İstanbul, Ankara, İzmir Hava Durumu

Ülkemizde sıcaklığın nasıl olacağı merak ediliyor. Meteoroloji günlük tahminlerini paylaşmaya devam ediyor. An itibariyle yayınlanan hava durumu raporları, günün erken saatlerinden itibaren yoğun ilgi görüyor. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir’in hava durumu araştırılır. Peki tatilin son günü hava nasıl olacak? Bugün hava nasıl, yağmur yağıyor mu?

İşte 23 Nisan Pazar günü İstanbul, Ankara, İzmir ve ilin hava durumu raporu.

Bugün hava nasıl?

Meteoroloji’nin son değerlendirmelerine göre; Ülkemiz genelinde, İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu ile Balıkesir, Edirne geneli orta ve çok bulutlu , Kırklareli, Bursa Bilecik, Sinop ve Kahramanmaraş çevrelerinde yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Afyonkarahisar, Eskişehir, Sivas, Tokat, Ordu ve Giresun çevreleri ile Isparta’nın kuzey ilçeleri ve Yozgat’ta yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

23 Nisan Pazar Hava Durumu Uyarıları

KUVVETLİ YAĞMUR UYARISI: Yağışların Afyonkarahisar, Eskişehir, Sivas, Tokat, Ordu ve Giresun çevreleri ile Isparta ve Yozgat’ın kuzey ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden olası aksiliklere karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor. .

İstanbul, İzmir ve Ankara’da hava nasıl, yağmur yağıyor mu?

MARMARA

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam Balıkesir, Edirne ve Kırklareli çevrelerinde, yarın (Pazar) Balıkesir, Bursa ve Bilecik çevrelerinde yerel sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BURSA 8°C, 19°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) sabahı yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

EDİRNE 8°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

İSTANBUL 11°C, 16°C

Parçalı ve çok bulutlu

KOCAELİ 10°C, 18°C

Parçalı ve çok bulutlu

EGE

Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimlerde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazar) sabah saatlerinden sonra Afyonkarahisar çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

A.KARAHİSAR 7°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği iddia ediliyor. Yağışların yarın (Pazar) sabah saatlerinden sonra kuvvetli olması bekleniyor.

DENİZLİ 10°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam erken saatlerde ve yarın (Pazar) sabahı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

İZMİR 13°C, 23°C

Parçalı ve çok bulutlu

MANİSA 12°C, 22°C

Parçalı çok bulutlu, yarın (Pazar) öğle saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

AKDENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam Isparta ve Burdur çevrelerinin çok bulutlu, yarın (Pazar) sabah saatlerinden sonra Batı Akdeniz’in iç kesimleri ile Kahramanmaraş çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazar) sabah saatlerinden sonra Isparta’nın kuzey ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

ADANA 12°C, 26°C

Parçalı ve çok bulutlu

ANTALYA 14°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu

HATAY 13°C, 25°C

Parçalı ve çok bulutlu

K.MAAŞ 12°C, 22°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam ve yarın (Pazar) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

Ülke genelinde hava nasıl?

İÇ ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinde yerel sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazar) sabah saatlerinden sonra Eskişehir ve Sivas çevreleri ile Yozgat’ın kuzey ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

ANKARA 9°C, 16°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) sabah saatlerinden itibaren güney ve il genelinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ESKİŞEHİR 5°C, 15°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Pazar) sabah saatlerinden sonra kuvvetli olması bekleniyor.

KONYA 10°C, 18°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam ve yarın (Pazar) öğle saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

YOZGAT 5°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kuzey ilçelerde kuvvetli olması bekleniyor.

BATI KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) sabah saatlerinden sonra Bolu, Karabük, Kastamonu ve Sinop çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği iddia ediliyor.

BOLU 6°C, 16°C

Parçalı bulutlu, yarın (Pazar) sabahı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

DÜZCE 7°C, 18°C

Parçalı ve çok bulutlu

KASTAMONU 5°C, 17°C

Parçalı bulutlu, yarın (Pazar) sabahı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ZONGULDAK 8°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu

ORTA VE DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam Tokat, Gümüşhane, Giresun ve Trabzon çevreleri ile yarın (Pazar) tüm bölgenin yerel sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın öğle saatlerinden sonra Ordu, Giresun ve Tokat çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

AMASYA 8°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) başlayacak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ARTVİN 7°C, 22°C

Parçalı çok bulutlu, yarın (Pazar) öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

SAMSUN 10°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) sabahı yağmurlu

TOKAT 7°C, 19°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam ilk saatlerden itibaren ve yarın (Pazar) sabah saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden sonra kuvvetli olması bekleniyor.

DOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) sabah saatlerinden itibaren Malatya’nın gece saatlerinde yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ERZURUM 1°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

IĞDIR 11°C, 23°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

MALATYA 7°C, 19°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu geceden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

VAN 3°C, 17°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) sabah saatlerinden itibaren Adıyaman’ın kuzey ve doğusu ile bölgenin kuzey ve doğusu yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DİYARBAKIR 7°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) sabah saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

GAZİANTEP 11°C, 25°C

Parçalı ve çok bulutlu

SİİRT 10°C, 21°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) sabah saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ŞANLIURFA 14°C, 27°C

Parçalı ve çok bulutlu

dursunbeyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu