Haber

ANALİG Sezonu Doğu ve Güneydoğu Bölge Atletizm Yarı Finallerinde Saygı Yürüyüşü Yapıldı

Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Osman Bayrakdar dönemi Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Atletizm yarı finalleri kapsamında 14 ilden 24 gruptan 300 sporcunun katılımıyla Erzincan’da saygı yürüyüşü düzenlendi.

Erzincan’da başlayan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Osman Bayrakdar döneminde Doğu ve Güneydoğu Anadolu Atletizm Bölge yarı final müsabakaları için şehre gelen sporcular saygı duruşunda bulundu.

2023 ANALIG Osman Bayraktar Dönemi atletizm maçları öncesi beyin sarsıntısı sonucu şehit olan gençler SporÇalışanlar için saygı yürüyüşü düzenlendi.

6 Şubat 2023 depreminde şehit olan Gençlik Spor çalışanları için Erzincan’a gelen 14 ilden 24 takımdan 300 sporcu yürüdü. Ordu Caddesi Saat Kulesi önünde başlayan yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı’nda son buldu. Sporcular ve antrenörler saygı duruşunun ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sporcuların ardından Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Osman Bayrakdar dönemi Doğu ve Güneydoğu Atletizm Bölge yarı finalleri için Erzincan’a gelen 14 ilden 24 takımdan 300 sporcu için Ekşisu Rekreasyon alanında etkinlik düzenlendi. Etkinlikte sporculara ikramlarda bulunuldu.

Ekşisu Mesire Alanı’nda düzenlenen etkinliklere katılan Bingöl grubu sporcularından Eylül Çiğtay ve Meryem Mısır; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarına Erzincan’a gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.

22 Temmuz Cumartesi günü başlayan maçlar, 27 Temmuz 2023 Perşembe gününe kadar devam edecek. – ERZİNCAN

uskudarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu