Haber

Andrea Pirlo: “Bazı şeyler önceden belirlenmiş, buraya gelip oyun oynamamıza gerek yok”

Fatih Karagümrük Teknik Menajeri Andrea Pirlo, Kasımpaşa maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Önceden bazı şeyler belirlenirse buraya gelip maç oynamamıza gerek yok” dedi.

Spor Toto Harikalar Ligi’nin 19. haftasında Fatih Karagümrük, deplasmanda Kasımpaşa ile 2-2 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Fatih Karagümrük Teknik Menajeri Andrea Pirlo, “Söylenecek fazla bir şey yok. Son pozisyonda yaşananları herkes gördü. Böyle işlerimizi baltalayacak şeyler olursa gelmeyelim. Eğer bazı şeyler önceden belirlenmişse buraya gelip maç oynamamıza gerek yok” diye konuştu. Bunların araştırılması ve sorgulanması gerektiğini düşünüyorum.”

Belçika Milli Takımı’nın teknik direktörü olarak ismi sorulduğunda Pirlo, “Şu anda Karagümrük’ün hocasıyım. Şu anki düşüncem burada olmak.” Dönem sonunda sözleşmesinin sona ereceğini hatırlatan İtalyan teknik direktör, “Şu anda önemli olan futbola odaklanmak, her hafta güzel şeyler yapmak. Önümüzde bir yarım dönem daha var. Böyle öğreneceğiz.” O dönemde gelişmeler var.” – İSTANBUL

karakocanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu