Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi Şehrin Birçok Noktasında İftar Sofraları Kurmaya Devam Ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayı boyunca şehrin farklı noktalarında düzenlediği iftar programlarıyla vatandaşları buluşturmaya devam ediyor. Ramazan ayı boyunca birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun yaşatılmaya devam edileceği sofralar kurulacak.

Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde 8 farklı noktada düzenlediği iftar programları ile 15 bin kişiye iftar yemeği verdi. Programlar kapsamında Efeler Atatürk Kent Meydanı ve Çestepe Mahallesi; Germencik Ortaklar Meydanı; Koçarlı Yeniköy Mahallesi; Söke Güllübahçe Mahallesi; Sultanhisar Atça Mahallesi; Nazilli İsabeyli Mahallesi ve 23 Nisan Parkı’nda iftar sofraları düzenlendi.

Vatandaşlarla iftar sofralarında buluşmaya devam eden Önder Hasret Çerçioğlu, Sultanhisar Atça Mahallesi’ndeki iftar programına katıldı. Çerçioğlu’na; CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, Millet İttifakı ilçe başkanları ve muhtarlar da eşlik etti.

Başkan Çerçioğlu: “Birlik ve beraberliği yansıtan verimli iftar sofralarımızı vatandaşlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz”

İftar sofraları için Lider Çerçioğlu’na teşekkür eden vatandaşlar, mekana gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Çercioğlu, ” Birlik ve beraberliği yansıtan verimli iftar sofralarımızı vatandaşlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu