Haber

Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen’den Kızılay’a “giysi kutularını kaldırın” çağrısı: Holdinge imtiyaz veremeyiz

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin 3. gününde Ahbap’a çadır sattığı öğrenildi. KızılayKıyafet kolilerine konulan kıyafetleri uluslararası bir şirkete sattığı iddia edildi. Kızılay‘ ile ilgili yankılar devam ederken, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’den dikkat çekici bir paylaşım geldi.

“KIZILAY’DAN GİYİM KUTULARINI KALDIRMASINI İSTİYORUZ”

Alper Taşdelen, Kızılay ‘a Çankaya’daki kıyafet kutularını kaldırması için çağrıda bulundu. Taşdelen, bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: Kızılay . Çadır ticareti yapan bir holdinge hızlıca halka ulaştırmak yerine imtiyaz veremeyiz. KızılayGiysi kutularını kaldırmasını rica ediyoruz.”

NE OLDU?

Kızılay Türkiye’nin ünlü şarkıcı Haluk Levent’in kurduğu Ahbap Derneği’ne 46 milyon liraya 2 binden fazla çadır sattığı öğrenildi. Kızılay Başkanı Kerem Kınık büyük tartışmalara yol açan haberi “Bu rutin bir süreç. Finansal süreklilik için kurumlara maliyetine satış yapıyoruz” sözleriyle doğruladı. Bir televizyon programına katılan Haluk Levent, Kızılay’dan konserve ve barbunya da aldıklarını açıkladı.

Kaynak: ANKA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu