Ekonomi

Highest Performances Holdings Inc. kurumsal değişiklikleri duyurdu

GUANGZHOU – Çin’de bir varlık yönetimi hizmeti sağlayıcısı olan Highest Performances Holdings Inc. (NASDAQ: HPH), Salı günü olağanüstü genel kurul toplantısının sonuçlarını açıkladı. Toplantı, Puyi Inc. olan ismin hem İngilizce hem de Çince olarak Highest Performances Holdings Inc. olarak değiştirilmesi de dahil olmak üzere önemli kurumsal değişikliklerin onaylanmasıyla sonuçlandı.

Hissedarlar, şirketin yetkili sermaye yapısının ayarlanmasını onayladı. Yeni yapı, her biri 0,001 ABD Doları nominal değere sahip 1.950.000.000 Adi Hisse ve 50.000.000 İmtiyazlı Hisseden oluşmaktadır. İmtiyazlı Hisseler hisse başına 20 oy taşıyacak ve Adi Hisselere kıyasla oy güçlerini önemli ölçüde artıracaktır.

Buna ek olarak, Ana Sözleşmesinde yapılan değişikliğin ardından şirketin artık yıllık genel kurul toplantısı yapması gerekmeyecek. Bu değişiklikler, kurumsal yönetim ve operasyonları düzenlemeye yönelik daha geniş bir stratejinin parçasıdır.

İsim değişikliğiyle eşzamanlı olarak şirket, “PUYI” olan hisse senedi sembolünün “HPH” olarak değiştirildiğini de duyurdu. Bu yeniden markalaşma, şirketin pazardaki varlığını ve tanınırlığını artırma vizyonuyla uyumludur.

2010 yılında kurulan ve 2019 yılında Nasdaq’ta listelenen Highest Performances, gelişmekte olan orta sınıf ve varlıklı aileler için varlık yönetimi, finansal planlamacılar için destek hizmetleri ve kurumsal müşteriler için çeşitlendirilmiş hizmetler de dahil olmak üzere bir dizi finansal hizmet sunmaktadır. Şirket, ülke çapında çok çeşitli fon ürünlerinin yanı sıra tescilli portföyler için işlemleri kolaylaştıran dijital bir teknoloji platformuna sahiptir.

Basın bülteni ayrıca şirketin stratejileri ve piyasa performansına ilişkin çeşitli risk ve belirsizliklere tabi ileriye dönük ifadeler de içermektedir. Bu ifadeler gelecekteki performansın garantisi değildir ve mevcut beklentilere dayanmaktadır.

Yatırımcılara, bu bilgilerin bir basın açıklaması beyanına dayandığı ve şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yaptığı ve www.sec.gov adresinde inceleyebilecekleri başvurularda ayrıntılı olarak açıklanan doğal riskleri ve belirsizlikleri göz önünde bulundurmaları tavsiye edilir. Highest Performances, bu ileriye dönük beyanları basın açıklaması tarihinden sonra güncellemeyeceğini belirtmiştir.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu