Haber

Kayseri Kocasinan’da Anadolu Erciyes’e engel yok

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Son maçta rakibini 7-1 mağlup eden Kocasinan Ampute Spor Kulübü sporcularını tebrik eden Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ligin 2. döneminde tüm maçları kazanarak şampiyonluğu hedeflediklerini söyledi.

Kocasinan Belediyesi Anadolu Erciyes Engelliler Spor Kulübü sporcularını tebrik eden Lider Çolakbayrakdar, ampute futbol da dahil olmak üzere engellilerin her zaman yanında olduklarını vurgulayarak; “Tüm oyuncularımızı canı gönülden tebrik ediyor ve kutluyorum. Sorunları bir kenara bırakarak futbol gibi efor gücü yüksek bir sporda keyifli bir maç ortaya koydukları için tüm futbolcuları tebrik ediyorum. Kocasinan Belediyesi olarak sporun farklı branşlarında elimizden geldiğince takviyeler yapıyoruz. Ferdi sporlarda, futbolda ve diğer alanlarda takviyeler devam ediyor. Özellikle Ampute futboluna güveniyoruz. Ampute futbol ile engelli kardeşlerimizin hayatlarını renklendirmeye ve onları spora yönlendirmeye katkı sağlamaya devam ediyoruz. Sadece bu alanda değil birçok alanda engelli kardeşlerimizin her zaman yanındayız” dedi.

Ampute Milli Kurmay Sporcusu Eftal Özkartal ve diğer sporcular, Önder Çolakbayrakdar’a engelliler için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, galibiyeti Önder Çolakbayrakdar’a takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu