Haber

Kimlikleri Tespit Edildi: Taksim Patlamasında Hayatını Kaybeden Arzu Özsoy ve Kızı Yağmur Uçar Kimdir?

İstiklal Caddesinin en kalabalık olduğu saatlerde meydana gelen patlamanın akabinde bölgeye çok sayıda itfaiye, polis ve sıhhat takımı sevk edildi. İstanbul Beyoğlu’ndaki İstiklal Caddesi’nde patlamanın ardından 6 kişinin hayatını kaybettiği tespit edildi. Hayatını kaybedenlerin içerisinde yer alan İstek Özsoy ve kızı Yağmur Uçar’ın kim olduğu ise merak ediliyor. Arama motorlarında Taksim patlamasında hayatını kaybeden Arzu Özsoy kimdir? Arzu Özsoy kimdir? sorusuna yanıt aranıyor.

Taksim’de meydana gelen hain atakta 6 kişi hayatını kaybederken, 81 kişi yaralandı. Patlamada anne İstek Özsoy ve kızı Yağmur Uçar hayatını yitirdi.

Konuya ait açıklama yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, olayla ilgili son dakika bilgilerini paylaştı.

Yapılan açıklamaya nazaran atak sırasında İstiklal Caddesi’nde yürüyen anne Arzu Özsoy ve kızı Yağmur Uçar hayatını kaybetti.

Patlamada Hayatını Kaybeden Arzu Özsoy Kimdir?

1984 doğumlu olduğu öğrenilen Arzu Özsoy Taksim’daki hain atakta kızı Yağmur Uçar ile birlikte hayatını yitirdi.

Arzu Özsoy’un kızı Yağmur Uçar’ın ise 2007 yılı Ereğli doğumlu olduğu öğrenildi.

Patlamada İstek Özsoy ve kızı Yağmur Uçar’ı kaybeden baba Nurettin Uçar’ın şimdi 15 yaşındayken hayatını kaybeden kızının fotoğrafını paylaştı.

‘Kabrin nur, mekânın cennet olsun datlu kızım. Taksim’deki hain akında hayatını kaybeden kızım Yağmur, annesi ile birlikte ikindi namazına mutakip Şirinevler Ulu Camii’nde’ diyerek ıstırabını lisana getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu