Haber

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Gülbaharhatun İlçesi esnafıyla buluştu

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gülbaharhatun Mahallesi meydan alanı esnafıyla bir araya gelerek hayırlı işler diledi.

Göreve geldiği ilk günden bu yana esnaflarla sık sık bir araya gelen, esnafın talep ve tekliflerini yerinde dinlemeye devam eden Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt Aldemir ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Çalışkan ile birlikte meydan alanında faaliyet gösteren esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Eroğlu, yerel esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek yeni dönemde yapılacak projeler ve yapılması gerekenler hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Bölge esnafı ve vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılanan Başkan Eroğlu, esnaf tarafından hizmetlerinden dolayı ve her zaman yanlarında oldukları için teşekkür etti.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da şunları söyledi; İstişare toplantısına katılan tüm esnaflarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ederek; “Tokat Asrına hazırız, kararlıyız. 10 yıllık görev süremiz boyunca şehrimizin can damarı olan esnafımızın her zaman yanında olduk, bundan sonra da esnaf kardeşlerimizle birlikte olmaya devam edeceğiz.” AK Parti Tokat Milletvekilimiz Cüneyt Aldemir ve Merkez İlçe Başkanımız Ali Çalışkan ile birlikte “Birlikte katıldığımız istişare toplantımızda bizlere gönül açıp destek olan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Allah onlara hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar nasip etsin” dedi.

İstişare toplantısının hemen ardından Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, bölge esnafını ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. – tokat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu