Haber

Alman ordusu Rusya’yla savaşa hazırlanıyor: Zamanı ve mekanı göstererek senaryo kurdular

Alman Blind gazetesi, Alman ordusunun Rusya ile NATO arasında olası bir çatışmadan endişe duyduğunu bildirdi. savaş senaryosu Kendisinin yarattığını yazdı. Gelen haberlere göre 2024 yılında alevlenmesi bekleniyor. Rusya – NATO ilişkileriŞubat ayında Rusya Ukrayna’da ilerleme var Daha da kötüleşecek. Hazirana kadar Ukrayna ordusunun çoğu öldürülecek büyük kayıplar yaşadıKiev’e çekilmenin ardından NATO ile Rusya arasında çatışma çıktı Kan basıncı en yüksek seviyeyeulaşacak.

2025 yılında 300 bin kişilik NATO ordusu, doğuya konuşlandırıldı Rusya’ya karşı çatışmabaşlatılacak. 30 bin askerAlman askerinin olması planlanırken çatışmanın en sıcak noktaları Belarus ve Kaliningrad bölgesindeki Suvalki koridorundaBunun gerçekleşeceği belirtiliyor.

Haberde, çatışmanın başlamasının ne gibi tehlikeler oluşturacağı ve nasıl biteceğine ilişkin iddialara yer verilmiyor.

Putin Batı’yı defalarca uyardı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir PutinRusya’nın Avrupa’yla ve bu ülkelere karşı savaşa girmeyeceğini defalarca söyledi tehdit yokbelirtti.

ABD’nin Çünkü Rusya ile Avrupa’nın yakınlaşmasını istemiyorSavaş taciri olduğu belirtildi Putin’in Sürekli Rusya’nın Avrupa’yı tehdit ettiği havası yaratılmaya çalışılıyor. Terör pompalanmaya devam ederken Rusya’nın Avrupa ile savaşa girmeyeceğini içten içe biliyorlar. “Avrupa ile Rusya arasında bir savaş olmayacağını da biliyoruz.”Sözlerini kullandı.

Kremlin: Almanya, Bild’in makalesinden değil, Ukrayna’daki çatışmadaki rolünden tedirgin olmalı

Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov, Telegram’da Shot kanalına yaptığı açıklamada, Almanya’nın Bild gazetesinin, Rusya’nın NATO’ya yönelik ‘gizli saldırı planı’ hakkındaki yazısı nedeniyle değil, Ukrayna’daki çatışmaya katılımı nedeniyle tedirgin olması gerektiğini söyledi. Peskov, “Onları endişelendiren konu bu olsa gerek” dedi.

‘Zelenskiy’e takviye yapılmasını meşrulaştırmaya çalışıyorlar’

Rusya Topluluğu Yeni Bölgelerin Entegrasyonu Odası Uyum Kurulu Başkanı Vladimir Rogov, Sputnik’e yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Alman Savunma Bakanlığı’nın gizli belgesinden alındığı iddia edilen ifadeler, Zelenskiy rejimine daha fazla desteği, silah ve mühimmat tedarikini meşrulaştırmayı ve Ukrayna’dan geriye kalanlar üzerinde savaşı kışkırtmayı amaçlayan kasıtlı yalanlardan başka bir şey değildir.”Şu ifadelere yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu