Teknoloji

Diablo 4’te özel yoldaş Seneschal Construct ile destansı bir yolculuk başlıyor

Diablo IV’ün 3. Sezonu Construct Sezonunda sadık müttefik Seneschal Construct ile destansı bir yolculuk başlıyor. Ayuzhan’ın rehberliğiyle oyuncular, el değmemiş bir Seneschal Yapıyı yeniden diriltebilir ve onu Çağa Özel Yoldaşlara dönüştürebilir. Bu mekanik müttefik, karakteri her yerde takip ederek benzersiz yeteneklerini bağımsız olarak sunar ve kombo fırsatları yaratır. Klasik evcil hayvanların aksine Seneschal Construct’un sağlığı yoktur ve ölemez ancak sendeletme özelliği vardır.

 

Sezonluk Arkadaşınızı Yaratmak

Seneschal Construct’ın iki varsayılan saldırısı vardır ve oyuncular Cryptex’teki döşemeleri değiştirerek bunları geliştirebilirler. Kişiselleştirme süreci iki tür karo içerir: Seneschal’inizin gerçekleştireceği saldırının türünü belirleyen karo. Yönetmek  taşlarve ekstra mermi atmak veya hasar türünü değiştirmek için ekstra mekanikler eklemek üzere Yönetişim Taşlarını güçlendirmek. Ayarlama  taşlar.

  Yönetim Taşları rastgele bir seviyeye veya nadirliğe sahip olmayan Paragon glif çeşitleridir. Bir kez elde edildiğinde yeniden kazanılacak Bunlar gerekli değildir ve oyuncular için hızlı ilerleme sağlar. Buna rağmen Taşların Yerleştirilmesi Seviyeleri ve nadirlikleri vardır. Seviyeler boyunca doğrusal olarak ilerlerler ve oyunculara yapılandırılmış bir gelişim yolu sunarlar.

 

Kişiselleştirme için Mücevher Edinme

Mükemmel Seneschal Yapısını oluşturmak, Yönetim ve Ayar Taşlarını edinmeyi gerektirir ve bunları elde etmenin en iyi yolu, en az bir rastgele Seviye Ölçeği Ayar Taşını garanti eden Mahzenleri tamamlamaktır. Mahzen aşamaları sırasında elde edilen Wardwoven Sandıklar, bonus Ayar Taşları veya değerli ekipmanlar sağlayabilir. Bu taşları elde etmenin bir başka yolu da Yapıları başarıyla yenmektir. Yenilen her Yapı, Kuyumcuda taşa dönüştürülebilecek belirli bir Parçalanmış Taş yüzdesi kazandırır.

 

Mükemmel Seneschal Yapınızı Yaratmak

Diablo IV, Yapı Sezonu’nda Seneschal Yapı sadece bir yol arkadaşı değil aynı zamanda stratejik bir müttefiktir. Yeteneklerini kendi oyun tarzınıza göre uyarlamak için Yönetim ve Yerleştirme Taşları tarafından sağlanan özelleştirme seçeneklerini kullanın. Kehjistan’ın antik mahzenlerinde saklı zorluklarla yüzleşirken yanınızda duracak muhteşem bir mekanik arkadaş yaratın.

23 Ocak’ta Sanctuary’e gidin ve kötü güçlere karşı savaşırken sadık müttefikinizi yaratmanın tadını çıkarın. Diablo IV: Season of the Construct, 23 Ocak’tan itibaren Xbox, PlayStation, Battle.net ve Steam’de oynanabilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu