Haber

Mavi takımın ve Kırmızı takımın kaptanı kimdi? 13 Kasım yeni takımlar ve kadroları!

Masterchef’te sezonun 20. haftasında 20. Mavi takım kaptanı ve 20. Kırmızı takım kaptanı kim oldu? merak. MasterChef Türkiye, İngiliz yemek yarışmasının Türkçe uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında Show TV’de bir sezon olarak yayınlandı. Ardından 1 Eylül 2018’de TV8’de yayın hayatına başladı. MasterChef 2023’te kaptanlık oyununu kazanan kaptan kimdi? 13 Kasım 2023 MasterChef Mavi takım ve Kırmızı grup kaptanı kim? Detaylar burada…

MASTERCHEF 13 Kasım MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

Bugün oynanan kaptanlık oyunu henüz bitmedi. Sayfamızı takip edebilirsiniz.

MASTERCHEF 2023 SONUNDA KİM ELENDİ?

Yarışmaya veda eden Tanya şunları söyledi: Yanıltıcı masraf. Seni çok seviyorum. Ayrıca 14’üncü olmaktan da gurur duyuyorum. Benim için güzel bir skor. Daha ileri gidebilirdim. Buradaki tüketimin en az kusurlu olduğunu hep söyledim. Aileme ve Kıbrıs’a teşekkür ediyorum. Her zaman yanımda oldular. Ülkemi seviyorum. İzlediğim bu yolda mutfağıma ve kültürüme sahip çıkacağım. Şampiyon olmayı çok isterim, ceketi giymeyi çok isterim. Sevmek ve sevilmek daha değerlidir. İzleyen herkesin sevgisini kazandım, bu bana yeter. Eğer kalbini kırdıysam özür dilerim.

MASTERCHEF SUNUCULARI KİMLERDİR?

MasterChef Türkiye, İngiliz yemek yarışmasının Türkçe uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir süre Show TV’de yayınlandı. Daha sonra 1 Eylül 2020’de TV8’de yayına başladı.

Yarışmanın 2011 sezonunda jürisi Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar’dan oluşurken, yarışmanın sunucusu Öykü Serter oldu. 2020 yılında yayınlanan dönemde jüri Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’ndan oluşuyordu. 2020’de yayınlanan sezonda Amani’nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

.

MASTERCHEF 2023 ANA TAKIMDA KİMLER VAR?

Aziz

Suna

Eda

Batuhan

hasan

zevk

Tanya

Esra

Eray

barbarlar

Sergen

Barış

Tahsin

Dilara

Gurur

Çağatay

Ayaz

Gamze

Tolga

Ali Can

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu