Ekonomi

Oyunculuk sektörüne yeni yetenekler kazandıracak

Kübra Doğruer ve Burcu Boztepe, oyuncu olmak isteyen gençlerin hedeflerine ulaşabilmesi için eğitim kurumu açtı. Gençleri sektörün ustalarıyla buluşturan POV Oyunculuk Evi, Temmuz 2022’de faaliyete geçti. Doğruer ve Boztepe ayrıca kurumdan mezun olacak öğrencileri temsil etmek için bir yönetim firması kurdu.

Cast direktörü ve menajeri Kübra Doğruer ve oyuncu Burcu Boztepe, oyunculuk hayali kuran gençleri bölümün birbirinden değerli cast yöneticileri, yönetmenleri, yöneticileri ve oyuncuları ile bir araya getirmek amacıyla eğitim kurumu açtı. Oyuncu adaylarına deneyim kazandırmayı, kamera önünde ve seçmelerde gerçek teknikleri uygulamalarını sağlamayı amaçlayan POV Oyunculuk Evi, Temmuz 2022’de faaliyete geçti.

 

İŞTE EĞİTİM PERSONELİ

POV Oyunculuk Evi’nin eğitmenleri arasında cast yöneticisi ve 1441 Proje Yöneticisi Fatoş Koçak, oyuncu Başak Daşman, Icon cast yöneticileri Ayşe Berkiş ve Sevilay Bal yer alıyor. Öğrenciler arasında ayrıca oyuncular Münibe Millet, Onur Durmaz, Uğur Uzunel, Ahmet Burak Bacınoğlu, Nuri Karadeniz, Burcu Salihoğlu, Ayşegül Aydın, yönetmenler Hareket Kaftan, Yunus Ozan Korkut, Ceylan Özgün Özçelik, yönetici Gökçe Aktaş, Med İmal – Yapım Koordinatörü ve cast Yönetici Seçkin. Kartal, Kulabaş’la tanışma fırsatı yakalar.

 

YÖNETİCİ OLARAK DA ÇALIŞACAKLAR

Kübra Doğruer ve Burcu Boztepe de eğitimlerinde başarılı olan öğrencilerini temsil etmek için bir yönetim şirketi kurdular. Pov Acting House Talent, Pov Acting House’tan mezun olan gençleri profesyonel kariyerlerinde temsil edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu